Pocket NEWS
8.7.2024

KAM na kole a jak si užít léto v Brně? Už teď v novém KAMu!

Nové vydání brněnského magazínu KAM je na světě a tentokrát se nese ve znamení kola. Hlavní téma „KAM na kole“ inspiruje nejen cyklistické nadšence, ale i ty, kteří teprve zvažují, že nasednou na kolo a vyrazí prozkoumat krásy Brna a jeho okolí. Červencové vydání magazínu přináší spoustu praktických tipů, zajímavostí a doporučení, které vám zpříjemní léto v pohybu.

Jedním z hlavních taháků aktuálního vydání je rozhovor se spoluzakladatelem brněnské kurýrní služby Švihé Synku. V rozhovoru se dozvíte, jak se zrodil nápad na založení této firmy, jaké jsou výzvy a radosti práce kurýra na kole a jak Švihé Synku přispívá k udržitelné městské dopravě. Erik Nálepka a jeho příběh vás vtáhnou a možná inspirují k tomu, abyste také nasedli na kolo a objevili město z nové perspektivy.

Magazín KAM ovšem nenabízí jen cyklistické tipy. Jeho stránkami se line atmosféra letního Brna a přináší řadu doporučení na kulturní a společenské akce, které byste si neměli nechat ujít. Od festivalů, přes koncerty až po výstavy – je tu něco pro každého. A pokud vám městský ruch začne být příliš, magazín vám poradí, kam vyrazit za klidem a přírodou mimo město. Najdete zde tipy na výlety do okolních lesů, návštěvy zámků a hradů nebo cyklostezky vedoucí malebnou krajinou jižní Moravy.

Léto je tady a s magazínem KAM budete vždy vědět, kam vyrazit!

Chcete mít celé léto aktuální tipy, co v Brně a okolí dělat? Odebírejte náš týdeník ZDE a mějte stále prst na tepu Brna!

Další články

Rozhovory
17.7.2024

Broňa, nadšený učitel angličtiny z Brna: Skrytým pokladem je pro mě Technologický park.

Kam nejčastěji míří nejsledovanější český učitel angličtiny? Broňa Sobotka pochází z Třebíče, ale Brno dávno přijal za své a hrdě se k němu hlásí.

STORY
10.7.2024

A ven! 10 tipů na gastro na čerstvém vzduchu

Přidejte se k naší tour po nejlepších brněnských zahrádkách. Žízeň zdoláte studeným pivem nebo osvěžujícím drinkem a užijete si město plnými doušky.

Rozhovory
9.7.2024

Martin Sládeček: V létě na Dobrák, od podzimu do Svratky!

S Martinem Sládečkem, uměleckým šéfem Divadla Husa na provázku, jsme si povídali o tom, kam v létě k vodě, na zahrádku i za kulturou.