MAGAZÍNY

KAM V BRNĚ/WHERE IN BRNO

Časopis KAM v Brně vstoupil do 65. sezóny. Stejně jako tomu bylo doposud, i v tomto roce bude reflektovat pozoruhodné fenomény města, věnovat se aktuálním tématům, nabízet rozhovory s osobnostmi, ale hlavně přinášet nejširší výběr informací o dění v Brně i jeho okolí. 

KAM osloví každý měsíc více než 130.000 obyvatel a návštěvníků Brna. Distribujeme jej do 300 podniků v Brně a okolí. KAM je k dispozici v meziměstských vlakových a autobusových spojích. Digitální edici KAM pohodlně prolistujete na vašem monitoru nebo mobilním telefonu. Naše čtenáře a sledující pojí zájem o kulturu, město, styl a společenský život Brna.

  • 30 000 výtisků 11 x ročně
  • distribuce na 300 místech
  • formát: 210 x 285 mm
  • min. 64 stran

Pro poptávku inzerce nás kontaktujte zde. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%

FOOD DRINK BRNO

Naše mise je zpřehlednit gastronomickou nabídku Brna. Publikace FOOD DRINK BRNO je tištěný průvodce gastronomii. Obsahuje aktuální informace o lokální scéně, přibližuje nové trendy a představuje osobnosti. Partnerům nabízíme prostor pro publicitu a vytváříme pro ně atraktivní obsah.

  • 20 000 výtisků
  • distribuce na 350 místech
  • formát: 210 x 285 mm
  • min. 64 stran
Pro poptávku inzerce nás kontaktujte zde. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%

Služby

Jsme vydavatelství a agentura, která dbá na autentické kouzlo města v podobě kulturního časopisu KAM V BRNĚ/WHERE IN BRNO a šťavnatého průvodce FOOD DRINK BRNO. V naší dílně vznikl také proslulý průvodce pro fajnšmekry TO JE BRNO či edice fotografických průvodců po designových interiérech PRAGUE INTERIOR DESIGN GUIDE a  BRNO & SOUTH MORAVIA INTERIOR DESIGN GUIDE. Poskytujeme profesionální služby od tvorby textů, grafiku, fotografii, design až po samotnou distribuci informací a marketingovou strategii. Naše redakce je plně k vašim službám.

Texty

Jsme odborníci na obsah a texty / vytváříme PR články, rozhovory, ankety. Rozumíme si s copywritingem. Rádi editujeme text nejen pro sebe, ale i pro vás.

Foto

Zajistíme kompletní služby v oblasti fotografie a videa / tvoříme reportáže, produktovou fotografii, interiéry, portréty a videa. V našem portfoliu jsou fotografové specializovaní na jednotlivé tvůrčí žánry.

Grafika

Tvoříme soudobý design / naši grafici jsou připraveni vytvořit pro váš projekt design na míru přesně dle vašich potřeb. Jsme specialisté na tištěný i digitální design. Jsou za námi desítky realizovaných projektů.

Reklama

Vytvoříme reklamu dle vašeho zadání / jsme odborníci na polygrafickou produkci. Dle vašeho zadání vytvoříme leták, brožuru, časopis. Zajistíme online reklamu na webu a sociálních sítích.

Distribuce

Vaše materiály doručíme kamkoli ve městě i mimo něj / vybudovali jsme v Brně rozsáhlou distribuční síť čítající na 350 míst. Vaše tiskoviny jsme schopni efektivně distribuovat na frekventovaných místech.

Marketing

Dokážeme váš projekt zviditelnit / vytvoříme ucelenou marketingovou strategii. Využíváme zkušeností nabytých spoluprací s našimi klienty. Známe město a město zná nás.

ARCHIV

Znojemská BesedaPřiznám, že naše spolupráce s Pocket media začínala trochu nesměle. Jako organizace sídlící ve Znojmě, zabývající se kulturou a podporou cestovního ruchu ve Znojmě a na Znojemsku, jsme si nedokázali představit, jak se bude zviditelnění našich akcí v měsíčníku určeném především brněnské kultuře s tou znojemskou snoubit. Musím však uznat, jde to. S kolegy z Pocket media předem důkladně konzultujeme, kterou z našich akcí či událostí má smysl v jejich titulech propagovat, i to, jakou podobu by zamýšlená prezentace měl a mít a čím bychom ji případně mohli doplnit nebo jinak zaujmout. Jsme spokojeni, naše spolupráce jede dál. Navíc oceňujeme celkové zpracování titulů Kam v Brně i Food Drink Brno, líbí se nám vizuál, grafické zpracování, použitý papír a samozřejmě – i ten obsah.
Mikulovská rozvojová, s.r.o.“Prostřednictvím společnosti Pocket media máme možnost šířit pozvánky a veškeré informace ke kulturním akcím, které v Mikulově pořádáme. Tituly, které toto nakladatelství vydává jsou na vysoké profesionální úrovni. Spolupráce s redakcí je velmi příjemná a hodnotíme ji pozitivně.”
Národní divadlo BrnoK jako k ruce, k věci, k pobavení.
A jako absolutně nezbytný, adekvátně přitažlivý, abnormálně spolehlivý.
M jako mimořádně čtivý, mile přívětivý, moderně úderný.

Volná místa

V současné době není vypsáno žádné výběřové řízení.

KONTAKTY

Šéfredaktor

ŠÉFREDAKTOR

David Tieku

+420 604 239 957

david@pocketmedia.cz

SALES MANAGER

SALES MANAGER

Barbara Veselá

+420 608 101 550

obchod@pocketmedia.cz

PRODUKCE

PRODUKCE

Simona Osičková

+420 773 287 307

info@pocketmedia.cz

PŘEDPLATNÉ

PŘEDPLATNÉ

Simona Osičková

+420 773 287 307

info@pocketmedia.cz

Adresa
Jakubské nám. 3 602 00 Brno

Telefon
+420 604 239 957

E-MAIL
info@pocketmedia.cz

Fakturační údaje: Pocket media, s.r.o. Jakubské nám. 3, 602 00 Brno

IČO: 04541227

DIČ: CZ-04541227

Jsme plátci DPH Společnost je vedená u KS, Běhounská 16 v Brně, spis C 90484